Kontakt oss

KontaktFastline.no setter kommunikasjon med våre eksisterende og nye kunder høyt. Du kan nå oss via vår LiveChat, telefon og E-post. E-post garanterer vi blir besvart innen 24 timer. Alle henvendelser bortsett fra salg må rettes pr LiveChat eller E-post til avdelingene nedenfor.

NB! Å sende e-post til korrekt avdeling er den raskeste måten å få svar på!

E-Post

AVDELING
E-POST
ÅPNINGSTIDER BESKRIVELSE
Registry registry@fastline.no 08.00 - 23.00 domene-spørsmål
Salg salg@fastline.no 24/7 salgs avdeling
Kundesenter kundesenter@fastline.no 08.00 - 23.00 teknisk hjelp/support
Support 24 se her 24/7 kun ved feil hos oss
Hostmaster hostmaster@fastline.no 08.00 - 23.00 dns og zone spørsmål
Faktura faktura@fastline.no 08.00 - 23.00 faktura spørsmål
Abuse abuse@fastline.no 08.00 - 23.00 alvorlig missbruk
 

Telefon

AVDELING
TELEFON
ÅPNINGSTIDER BESKRIVELSE
Support 24 se her 24/7/365 24/7/365 Nød-support
Faks 94 76 21 42 24/7/365 24/7 online faks tjeneste
       
 

Fastline

Om Fastline

kundesenter@fastline.no 94 76 21 42

Fastline ble etablert i 1999. Vi er lokalisert i Haugesund og er en ISP (Internet Service Provider) som satser på hosting-relaterte tjenester. Vi er på vei frem og opp, med stadig flere kunder og cutting edge kompetanse.